Рівненські гімнастки – з «бронзою» гімназіади

Змагалися кандидати у майстри спорту

У Чернівцях відбулася Всеукраїнська гімназіада з художньої гімнастики серед школярів. За медалі впродовж трьох днів змагалися вісім рівненських спортсменок: Анастасія Охмак, Богдана Мельник, Олександра Іванюк, Каріна Нідашковська, Олександра Вихристюк, Анастасія Данилюк, Христина Кондратюк і Христина Носаль.

У підсумку рівнянки посіли 3-тє загальнокомандне місце Всеукраїнської гімназіади.

Окрім того, Анастасія Охмак, Богдана Мельник, Анастасія Данилюк, Олександра Іванюк, Каріна Нідашковська у груповій вправі з скакалками стали четвертими. Варто відзначити й найсильніших гімнасток, які потрапили у фінал змагань. Так, Анастасія Охмак добре виступила у вправі з обручем, а Богдана Мельник - у вправі зі стрічкою.

Керівник СК «Золота осінь», вихованки якого змагалися у Чернівцях, зазначає:

Результатом усі задоволені. Це перша гімназіада і ми з медалями. Змагалися в Чернівцях тільки кандидати у майстри спорту. Рівень учасниць дуже високий, - каже Марина Болба.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень