Рівнянка стала кращою на чемпіонаті з важкої атлетики

У Харкові відбуваються змагання чемпіонату України з важкої атлетики серед учнів шкіл вищої спортивної майстерності.

Одну з золотих медалей у перший день змагань виграла представниця Рівненщини Катерина Трофімчук. У ваговій категорії до 53 кг дівчина у сумі взяла вагу 154 кг (71+83). Окрім того, Катерина Трофімчук стала кращою і на Всеукраїнському турнірі пам'яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень