Рівненські спортсмени повернулися з Харкова чемпіонами

Там завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед старших юнаків

Збірна команда Рівненської області вперше посіла перше командне місце на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків 2000-2001 р.н. 

Змагання зібрали юних борців з 18 областей України. Учні Костопільського обласного ліцею-інтернату також змагались за звання переможця.

У підсумку проведених сутичок, чемпіонами України у своїх вагових категоріях стали: Мирослав Солов’ян (вагова категорія 54 кг), Дмитро Мірошник (вагова категорія 63 кг), Максим Ярошик (вагова категорія 69 кг).

Бронзові нагороди в Артема Супрунця (вагова категорія 50 кг), Ігоря Захарчука (вагова категорія 76 кг), Андрія Біжнюка (вагова категорія 85 кг), Валентина Кіральгазі (вагова категорія 100 кг).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень