Рівнянка розшукує могилу прадіда, загиблого у Другу світову війну (ФОТО)

Просить у цьому допомогти

Фото ілюстративне

Рівненська журналістка Юлія Бублей вирішила знайти могилу прадідуся, який, найімовірніше, похований нині у Польщі. Вона написала у Фейсбук:

Julia Bubley 19 год Звали мого прадідуся Карпук Петро Кіндратович. Народився він у 1902 році. У 1944 році його забрали на фронт. Служив він у 389-й стрілковій дивізії. Пройшов усю Польщу і загинув в боях на річці Нейсе вже на кордоні з Німеччиною. Сталося це 25 лютого 1945 року (чутки себе не виправдали).

 

Поховали його у братській могилі №54 в с. Недерфельд, Німеччина (нині це вже територія Польщі). Пізніше відбулося перезахоронення. Ймовірно, зараз він покоїться в м. Цибінка на військовому меморіалі. 

Дівчина звернулася в український Червоний Хрест із проханням допомогти дістати списки похованих на меморіалі в Цибінці солдатів, тому що у вільному доступі в Інтернеті цієї інформації не знайшла. Коли з'ясує, де могила прадіда, вона хоче поїхати туди і віддати йому шану. Адже, пояснює, важливо знати свою історію. Також Юлія Бублей закликала тих, хто раніше вже шукав своїх родичів, які загинули у Другій світовій війні, підказати, якими ресурсами для цього користувалися.

Зі спогадів про прадіда у дівчини тільки такі:


"У нього були вуса і він завжди високо-високо підкидав мене на руках". Це єдині спогади, якими ділилася моя покійна бабуся Ганна про свого батька Петра! Вона була ще зовсім маленькою, коли його забрали на фронт! Додому він так і не повернувся! 

На підтвердження місця поховання прадіда Юлія Бублей наводить такі документи:

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень