Рівнянка розкритикувала запланований на завтра забіг у вишиванках

Рівнянам пропонують пробігти у національному одязі два, шість та 12 кілометрів.

Забіг RIVNE PATRIOTIC RUN 2016 має розпочатися 24 серпня о 10 годині ранку

Втім, ідея бігати у вишиванках сподобалася не всім. Рівнянка Віка Чернова - одна з них. Ось що вона написала у соцмережі Фейсбук:

Віку Чернову підтримали й інші городяни:

Оксана Юрченко Я сьогодні спіймале себе на думці, що той хто найближчими днями не одягне вишитий одяг, буде виглядати білою вороною)) шкода, що у нас любов до Батьківщини звелась до шароварщини та хуторянства, при всій моїй глибокій пристрасті до національного одягу.

Kostiantyn Iarovykh А я очень удивился большому количеству вышиванок "made in China" в городе... Вот в них и бегать не зазорно. А в настоящей, вышитой руками, только в праздник выходить!

Таня Хомяк З такими темпами забудем саме сакральне призначення вишиванки- оберегу сім'ї і родини.

Але тут же в коментарях пояснили, що вишиванку для забігу видадуть організатори заходу. Тож псувати потом унікальні нарядні вишиванки, тим паче ті, які дісталися від предків, не доведеться.  

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень