Рівнянам вперше покажуть документальний фільм про полк «Азов»

Завтра, 26 січня, о 15.00  у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться показ документального фільму «У кожного свій фронт».

Це зворушливі історії про тих, хто боронить наші східні кордони, про їх будні на фронті, про думки та почуття бійців і допомогу волонтерів.

На презентацію запрошені автори фільму, які розкажуть про зйомки, проблеми, які в них виникали та про майбутні проекти студії «Зміст».

Також до слова будуть запрошені голова Рівненського обласного осередку Цивільного корпусу «Азов», боєць батальйону «Азов» Костянтин Себало та голова Рівненської міської спілки учасників бойових дій та АТО «УВО» Сергій Пандрак («Айдар»), які розкажуть про будні бійців АТО та про події на лінії фронту.

Про це повідомили в Рівненській обласній раді.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень