ON-LINE

Рівнянам нагадали про заборону самовільного влаштування зупинок

вівторок, 10 липня 2018
Без дозволу компетентних органів
Фото ілюстративне

Останнім часом на Рівненщині почастішали випадки самовільного влаштування автобусних зупинок, примикань, заїздів до об’єктів сервісу, виїздів від споруд, житлових забудов та приватних земельних ділянок під будівництво у межах смуги відведення автодоріг загального користування державного значення.

За даними служби автомобільних доріг Рівненської області, це вкрай негативно впливає на рівень безпеки дорожнього руху та створює додаткову небезпеку його учасникам.

Відповідно до чинного законодавства, будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, АЗС, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автодоріг здійснюються згідно з дозволом органів держуправління автомобільними дорогами та за попереднім погодженням з відповідними підрозділами Нацполіції.

При виявленні порушень вимог нормативних документів із забезпечення безпеки дорожнього руху підрозділи Національної поліції повинні надавати громадянам, які виконують незаконні самовільні роботи в смузі відведення доріг, обов’язкові до виконання приписи про усунення  порушень законодавства, а у разі їх невиконання – притягувати винних осіб до відповідальності.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного