«Зелені» фільми для перегляду у вихідні: нова традиція від Рівненського Екоклубу

Кінофільми на екологічну тематику обіцяють розміщувати у соцмережі Фейсбук щоп'ятниці

Про це повідомила прес-секретар Рівненського Екоклубу Інна Мулявка:

Інна Мулявка

Друзі, #Екоклуб розпочинає нову традицію  Щотижня в п'ятницю будемо публікувати цікаві фільми екотематики! І перший із наших улюбленців - кіноновинка від Леонардо Ді Капріо "Перед потопом"! Документальна стрічка знята актором для National Geographic. У ній красень та природозахисник Лео подорожує світом, аби знайти вирішення проблеми глобального потепління. 
Проблема кліматичних змін хвилює Леонардо Ді Капріо вже багато років. У 1998 році актор заснував Leonardo DiCaprio Foundation - фонд захисту дикої природи. У 2014 році Леонардо був призначений Посланцем миру ООН з питань зміни клімату та встиг виступити з доповіддю на саміті ООН.

Переглянути фільм можна тут:

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень