«Рівнеоблавтодор» збирається працювати один день на тиждень, якщо не дадуть грошей

Проблема з якістю доріг теж лежить у фінансовій площині

Рівненський облавтодор готовий працювати лише один день на тиждень. Усе через недостатнє фінансування. Так, державна бюджетна програма установи складає сто мільйонів гривень на рік.

За словами директора Облавтодору Володимира Квачука, цього недостатньо, аби оплачувати роботи семи сотні працівників, які обслуговують дві тисячі кілометрів доріг на території області. Окрім цього, є витрати на обслуговування техніки та паливо:

Рівненський облавтодор на загальних підставах виграв тендер на обслуговування доріг загальнодержавного значення. А ліміт у нас – 100 мільйонів гривень на рік. Мінус ПДВ – і це виходить 80 мільйонів. А що таке 80 мільйонів? Це дві зими. Нам знову доведеться переходити на одноденний робочий тиждень, якщо така ситуація продовжиться.

Тож для того, аби отримати гроші та виконати роботи, в договір між Службою автодоріг і автодором треба внести відповідні корективи.

Окрім того, Володимир Квачук просив в депутатів обласної ради на економічній комісії виділити з обласного бюджету додаткові гроші на роботу підприємства та написав лист-звернення.

Члени комісії вирішили, що Квачук виступить з доповіддю про проблеми автодору та ремонтів доріг на сесії обласної ради.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень