«Рівненський пивзавод - на карантин!» - сказав Мар'ян Года

Власник пивзаводу першим в Рівному ввів обмежувальні заходи на своїх підприємствах

Що означає карантин на підприємстві – розповів Радіо Трек власник пивзаводу "Рівень", депутат міськради Рівного Мар'ян Года:

Хто має відпустки – відправляємо людей у відпустки. Частину людей – у відпустки – за свій рахунок. Можливо, комусь треба і проплатити мінімальну зарплату в межах 70%.

 

Це обмеження доступу сторонніх людей на підприємство, забезпечення працівників дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту – маски. Чого зараз ще немає - над тим працюють наші лабораторія та служба постачання.

Крім того, за словами Мар’яна Годи, з учорашнього дня повністю закриті на невизначений час всі їхні заклади громадського харчування: бари, ресторани, кафе.

Це «Шахта» на вулиці Соборній, «Бергшлос» на 16 Липня, на заводі «Рівень» ресторація «Кант», «Катарсіс»,  в тому числі літній майданчик.

 

Чи працюватиме їдальня у міській лікарні – ще вирішуватимуть.

Мар'ян Года (фото з сайту beertechdrinks.com)

Мар'ян Года додає:

Але цього недостатньо: локально нічого не можна вирішити. Закликаю керівників інших підприємств і закладів поставитися до карантину без паніки, але відповідально і серйозно.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень