Рівненський архієпископ помолився за полеглого воїна УПА в Італії (ФОТО)

22 жовтня 2016 року у містечку Преоне провінції Удіне в Італії вшанували пам’ять полеглого воїна УПА Ярослава Явного

[media=72347]

На міському кладовищі, де похоронений Ярослав Явний, було відслужено панахиду, яку з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

За богослужінням також підносились молитви і за героїв Небесної Сотні та воїнів, які віддали своє життя за волю і незалежність України.

[media=72345]

Після панахиди відбувся пам’ятний захід, під час якого із словом до присутніх звернулися архієпископ Іларіон, Посол України в Італії Євген Перелигін, Генеральний Консул у Мілані Роман Горяйнов, міський голова Преоне Андреа Мартініс та президент асоціації «Україна-Фріулі» Вікторія Скиба.

[media=72346]

Наприкінці пам'ятного заходу архіпастир відзначив владу та активістів Архієрейськими благословенними грамотами.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень