Рівненський аеропорт отримав перші гроші для старту модернізації

Кошти передбачили в обласному бюджеті

В бюджеті Рівненської області на 2021 рік передбачили 2 млн 50 тис. грн для комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».

Ці гроші дадуть змогу розробити проєктно-кошторисну документацію на проведення низки будівельних робіт, повідомляє пресслужба облради.

Зокрема, у рівненському аеропорті мають провести 5 видів будівельних робіт:

 

капітальний ремонт огорожі летовища, капремонт покриття перону, капремонт покриття руліжної доріжки, реконструкцію радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу, реконструкцію системи світлосигнального обладнання.

 

Загальна вартість цих робіт становить 367 млн грн.

 

У цьому питанні влада області розраховує на підтримку держави.

Нагадаємо, що рівненське летовище увійшло до Державної програми підтримки аеропортів, відповідно до якої комунальне підприємство має отримати фінансування з держбюджету для проведення робіт, які дозволять йому вийти з кризової ситуації.

У 2021 році область очікує на 75 млн грн в рамках цієї програми. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень