ON-LINE

Рівненським депутатам від «Слуги народу» в Зеленського показали «страшну папку» (ФОТО)

п'ятниця, 26 липня 2019
І не лише їм

Дехто каже, що останні вибори до парламенту це своєрідна «мирна революція», «продовження Майдану в мирний спосіб».

Можливо, але Революція має схильність «пожирати своїх дітей».  Принаймні, вчора в Києві новообраних депутатів практично одразу ж спробували... залякати?

Як пише «Радіо Свобода» На зустріч Зеленського з майбутніми депутатами від «Слуги народу» прийшов очільник СБУ з «пустими папочками»

Далі в цій публікації читаємо таке:

На зустрічі президента України Володимира Зеленського із майбутніми народними депутатами від його партії «Слуга народу» був присутній виконувач обов’язків голови СБУ Іван Баканов. За словами учасників цієї зустрічі, він приніс до Офісу президента порожні папки – «про всяк випадок». Про це повідомляють журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший»).

Першим про папки очільника СБУ згадав Олександр Ткаченко – гендиректор телеканалу «1+1» і кандидат під номером 9 партії «Слуга народу», який проходить за її списками до нового парламенту.

«У папочках були біографії кандидатів. Просто спокус дуже багато», – пояснив він.

Його слова підтвердив і інший учасник зустрічі з президентом – адвокат і 48-й номер у списку «Слуги народу» Олександр Качура. Він додав, що на зустрічі з президентом їм нагадали про рівність усіх перед законом.

«Нас було попереджено, що відповідальність буде незалежно від партійної належності – закон один для всіх», – зазначив він.

Дмитро Наталуха, 14-й номер в списку «Слуги народу», пригадав також настанови до майбутніх депутатів від Володимира Зеленського, який закликав їх «не красти, не йти на компроміси із совістю, ні з будь-чим іншим…».

Також, за словами номера 17 пропрезидентської партії Андрія Геруса, «президент сказав, що треба швидко проводити реформи в інтересах усього суспільства, щоб реформи могли швидко змінити країну і кожен міг це відчути, щоб через рік мали іншу країну».

Як повідомили майбутні парламентарі, з якими вдалося поспілкуватися журналістам, зустріч була призначена на 12:00 25 липня в Офісі президента.

Утім, перші партійці почали збиратися ще з 9-ї ранку – за три години до анонсованого початку.

 

Максим Розенко Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
  • Знайдено номерний знак

    У Рівному в районі авторинку на Млинівській знайдено номерний знак. Телефонувати за...
  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного