Рівненському «Вересу» підшукали новий стадіон для УПЛ

Народний клуб гратиме у місті атомників

Стадіон «Ізотоп» у Вараші інспектуватимуть для ігор в Українській прем'єр-лізі. Напередодні фани рівненського клубу повідомили про те, що на Рівненщину прибуде комісія УПЛ з безпеки стадіонів. Комісія мала б вказати на недоліки, які потрібно буде усунути до серпня 2021 року.

Сьогодні, 22 грудня, цю інформацію підтвердили на АЕС.

 - Сьогодні інспектор безпеки стадіонів УПЛ, разом з представниками Народного клубу «Верес» та представниками РАЕС проведуть інспекцію стадіону «Ізотоп». На основі зауважень буде складений кошторис.

 

Якщо він буде прийнятним для РАЕС, то вони готові провести необхідну реконструкцію для потреб УПЛ і НК «Верес» з умовою проведення матчів у Вараші в разі виходу червоно-чорних у прем’єр-лігу і до готовності рівненського стадіону «Авангард», - повідомив працівник пресслужби Рівненської АЕС Олексій Кривошеєв. 

На сайті Футбол UA також повідомляється,

доки «Авангард» не зможе приймати матчі, вони відбуватимуться у Вараші.

Як відомо, стадіон «Ізотоп» у Вараші споруджений 1979 року. Розрахований на 3000 глядачів, перебуває у власності Рівненської АЕС.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень