«Це не дерибан, назвемо це маніпуляцією з цифрами», - Фалко про «Авангард» (ФОТО/ВІДЕО)

Насправді реконструкція коштує «400 з чимось млн грн»

Директор фірми, яка займається реконструкцією рівненського стадіону «Авангард», Юрій Фалко розповів, як проходить реконструкція арени «Вереса».

Про це йдеться у програмі «Футболіст», яку знімає гравець «Вереса», журналіст Дмитро Поворознюк.

- Нині триває реконструкція західної трибуни, яка розрахована на 6 380 місць. «Колос» грає на стадіоні місткістю 5 000 - і немає проблем.

Підігрів поля (на «Авангарді» - авт.) вже змонтований, тільки деякі помпи на підході, проводимо гідравлічні випробування. Частина поля вже готова до засипання, після чого проходить полив - нескладна процедура. Думаю, на лютий будемо планувати стелити газон.

Поле, роздягальні й трибуну ми можемо розмістити до липня-серпня. Це реально, аби в цьому були зацікавлені всі сторони, а не тільки футболісти й забудовники. Українська асоціація футболу нам нічим не може допомогти, тому що це комунальна власність, власність міста.

- Попередня вартість реконструкції «Авангарду» становила 280 млн грн, потім вона виросла до 549 млн грн. Відчуття, що йде дерибан грошей – каже Дмитро Поворознюк.

Юрій Фалко це заперечує:

- Ні. Назвемо це маніпуляцією з цифрами, яку допустили під час експертизи.

 

Під час першої експертизи назвали 200 мільйонів, але за тим проєктом неможливо було проводити реконструкцію. В результаті старий кошторис додали до нового і вийшла якась цифра.

 

Реальна цифра - 400 з чимось мільйонів, я так думаю. Це з усіма трибунами й з усією закінченою інфраструктурою.

 

Щоб завершити реконструкцію трибуни й все, що передбачено першою чергою, потрібно близько 110 мільйонів. Думаю, зробити це до вересня - реально.

Що стосується тренувальної бази, то самі поля можна зробити за 2-3 місяці, додав Юрій Фалко.

Більше про будівництво на «Авангарді» дивіться у відео.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень