Рівненському аеропорту шукатиме інвестора державна агенція (ФОТО)

З нею збираються підписати меморандум про співпрацю

Так вирішила обласна рада на сесії. Перед депутатами виступила в.о. директора Агенції державно-приватного партнерства Анастасія Шуба, яка розповіла, чим вони можуть допомогти аеропорту:

Оскільки ми співпрацюємо з міжнародними консультантами, які мають величезний досвід у побудові й реалізації таких проєктів, можемо допомогти підготувати комунальному підприємству якісну проєктну документацію, якісну концептуальну записку, техніко-економічне обґрунтування, яке стане основою для приходу інвестора.

Анастасія Шуба

Голова обласної ради Олександр Данильчук пояснив, що

область не може собі дозволити утримувати підприємство, яке тільки бере мільйони гривень з бюджету і нічого не заробляє.

 

Тож завдання нині - знайти інвестора і або передати аеропорт у концесію (в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам), або продати без зміни цільового призначення, тобто щоб він і надалі працював.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: Аеропорт
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень