Рівненського викладача «розкручує» російське пропагандистське телебачення. Він – «вдячний»

Усе - через історію

На фото - Петро Кралюк

Викладача Острозької академії, професора, філософа Петра Кралюка згадав на телеканалі «Росія 1» російський пропагандист Дмитро Кисельов. 

Причиною цього стало те, що Кралюк у своїй статті у газеті «День» написав, що Стародубщина та Східна Слобожанщина - це присвоєна Росією українська земля. 

 

Стаття вийшла 5 листопада торік під назвою «Кордони розділення-2. Українські землі, які Росія не подарувала Україні».

Петро Кралюк повідомив про інтерес ростелебачення до своєї статті у соцмережі Фейсбук, зіронізувавши:

– Хоча про таке писали до мене, у т.ч. дослідники з Расєї. Проте Кісєльов про се не відає. А роспропаганда розкуручує мене, недостойного.

 

Взагалі я їй вдячний. І за те, що пропагує газету «День», де я часто публікуюся. Й видавництво «Фоліо». Бо помістили мою світлинку з книжкою «Богдан Хмельницький», що побачила світ у цьому видавництві.

 

До речі, цю книгу я вважаю однією з найкращих моїх книг у серії «Великий науковий проект». Так що роспропаганді респект... 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень