

Гратимуть на виїзді
«Кремінь» та «Верес» сьогодні, 5 квітня, зустрінеться у рамках 20 туру Першої ліги чемпіонату України. Гру судитиме двадцятивосьмирічний арбітр з Одеси Геннадій Серпутько. Про це повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на повідомлення рівненського клубу.
Матч гратимуть на «Кремінь Арені» у Кременчуці о 15:00.
Щодо історії протистоянь клубів, то у п’яти попередніх виїзних матчах проти кременчуцького «Кременя» рівненський «Верес» у чемпіонатах України здобув дві нічиї та жодної перемоги.
Востаннє суперники зустрічалися минулої осені в матчі чемпіонату Першої ліги. На стадіоні «Колос» у Млинові «Верес» обіграв «Кремінь» – 2:1 завдяки голам Михайла Сергійчука і Романа Гончаренка.
Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Як правильно називати росіян: в українській мові є лише одне правильне слово
Ніяка вона не Могилевська: 30 років тому співачка відмовилась від справжнього прізвища
Мазур чи Мосейчук: хто з цих телеведучих дійсно «керує» каналом, а хто має більший рейтинг
2025 рік приготував для них неймовірний фінансовий успіх: Три знаки Зодіаку, на яких звалиться багатство
Що не варто казати у відповідь на «дякую»? Фраза, яку час викинути з лексикону
Ризикована гра. Проблеми з домашнім полем знову «грають» проти «Вереса»
На стадіоні «Рух» червоно-чорні гратимуть проти «Прикарпаття»
Додаткові преференції обіцяють акціонерам рівненського «Вереса»
Рівненський «Верес» без проблем довів бій до перемоги над «Поліссям»
«Фут івнінг» на РТ: дещо про бюджет народного клубу, стадіон та жіночу команду «Вереса» (АУДІО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415