Рівненський лікар, як батько двох школярів, прокоментував 2-денне навчання учнів між тривалими вихідними

Ковідно-канікулярна думка

 

Лікар-лор Микола Кліщ на фото -- ліворуч

Лор обласної дитячої лікарні Микола Кліщ на своїй сторінці у Facebook поділився думкою щодо весняних шкільних канікул у Рівному

Він одразу каже, що пише лише про наше місто:

Пишу, як батько двох школярів і пишу лише про Рівне, тому що не володію ситуацією в інших регіонах, – зауважив Микола Кліщ.

Минулого четверга рівненські школярі пішли на канікули. До школи діти повернуться вже завтра, 6 травня, але за два дні знову матимуть тривалі вихідні.

У зв’язку з цим лікар вважає рішення відновлювати навчання на два дні нераціональним.

Чи не можна було цих два дні не відновлювати навчання, щоби таким способом розірвати епідеміологічний ланцюг передачі інфекції.

 

Саме в цей святковий період у дітей було більше контактів в порівнянні зі звичайними днями, і всі ми знаємо що цього року обмеження були набагато меншими в порівнянні зі святкуванням Великодня торік.

 

Так от, проконтактувавши, діти підуть на два дні в школу, можливо здорові, а можливо і в продромі або безсимптомному протіканні, поділяться враженнями від святкування зі своїми здоровими однокласниками та вчителями, а ті підуть на триденний відпочинок ділитись цими враженнями зі своїми батьками та дідусями та бабусями..., – написав Микола Кліщ.

Він додав, що розуміє, що діти пропустили багато навчальних днів, однак вважає, що краще було б організувати дводенне дистанційне навчання або продовжити канікули.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень