Рівненський лікар, як батько двох школярів, прокоментував 2-денне навчання учнів між тривалими вихідними

Ковідно-канікулярна думка

 

Лікар-лор Микола Кліщ на фото -- ліворуч

Лор обласної дитячої лікарні Микола Кліщ на своїй сторінці у Facebook поділився думкою щодо весняних шкільних канікул у Рівному

Він одразу каже, що пише лише про наше місто:

Пишу, як батько двох школярів і пишу лише про Рівне, тому що не володію ситуацією в інших регіонах, – зауважив Микола Кліщ.

Минулого четверга рівненські школярі пішли на канікули. До школи діти повернуться вже завтра, 6 травня, але за два дні знову матимуть тривалі вихідні.

У зв’язку з цим лікар вважає рішення відновлювати навчання на два дні нераціональним.

Чи не можна було цих два дні не відновлювати навчання, щоби таким способом розірвати епідеміологічний ланцюг передачі інфекції.

 

Саме в цей святковий період у дітей було більше контактів в порівнянні зі звичайними днями, і всі ми знаємо що цього року обмеження були набагато меншими в порівнянні зі святкуванням Великодня торік.

 

Так от, проконтактувавши, діти підуть на два дні в школу, можливо здорові, а можливо і в продромі або безсимптомному протіканні, поділяться враженнями від святкування зі своїми здоровими однокласниками та вчителями, а ті підуть на триденний відпочинок ділитись цими враженнями зі своїми батьками та дідусями та бабусями..., – написав Микола Кліщ.

Він додав, що розуміє, що діти пропустили багато навчальних днів, однак вважає, що краще було б організувати дводенне дистанційне навчання або продовжити канікули.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень