«Це особливості гнилого характеру чи статі?». У Рівному хлопець помстився колишній (ФОТО)

Хочете сказати, чоловіки не мстиві? (с)

Ця історія сталася у Рівному.

Хлопець з дівчиною жили разом, але з якихось причин розійшлися. Пішовши від дівчини, хлопець забрав із собою не лише речі, а і її машину.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила рівненська журналістка Вікторія Мамотюк та написала: Як думаєте, помста колишнім - це особливості гнилого характеру чи статі?

Фото зі сторінки Вікторії Мамотюк
Фото зі сторінки Вікторії Мамотюк

Прохання дівчини повернутися машину хлопець ігнорував, тому їй довелося написати заяву до поліції, аби автомобіль оголосили у розшук.

Легковик не могли знайти 7 місяців.

І коли ситуація вже досягнула критичної межі, далі переховувати чуже авто вже було неможливо, він вийняв деталі та акумулятор, подер, побив, вимазав та кинув у полі (в поліції кажуть, що авто не після ДТП, а навмисно пошкоджене), – розповіла Вікторія Мамотюк. – Хочете сказати, чоловіки не мстиві? – додала вона.

Фото зі сторінки Вікторії Мамотюк
Фото зі сторінки Вікторії Мамотюк

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень