

Час купувати бойлери?
Гарячої води на Великдень та після нього у Рівному не буде.
Про це РАДІО ТРЕК повідомили у «Рівнетеплоенерго».
В підприємстві кажуть, що нині немає економічної, технічної та фізичної можливості подавати гарячу воду населенню.
Адже з першого травня в Україні змінюються умови постачання газу. І на сьогодні немає розуміння, як теплопостачальні підприємства будуть отримувати нові ліміти.
Це проблема всієї країни. Питання щодо постачання гарячої води підіймали й на засіданні Асоціації міст України.
В теплоенерго зауважують, що це проблема не лише Рівного, а й інших міст країни, де для підігріву води використовують газ.
Крім того, у підприємстві додали, що внаслідок заборгованості споживачів після цього опалювального сезону велика заборгованість виникла й у «Рівнетеплоенерго». Персонал компанії перевели на 4-х денний робочий день або вивільнили до наступного опалювального сезону.
Тому постачання гарячої води в міжопалювальний період неможливе.
Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується усіх, хто є клієнтом Приват Банку: повідомили про важливі зміни
Їхні слова стають пророчими: 5 знаків Зодіаку, які бачать більше за інших
Цікаві зустрічі – Близнюкам, день трансформацій – Скорпіонам: 26 березня
Тепер головне - фото виставити: батьки критикують проведення зайвих заходів у школах
Цю схему часто використовують в обмінниках: на що звернути увагу, коли міняєте валюту
На в’їздах у Рівне хочуть оновити стели
Гаряча вода після закінчення опалювального сезону у Рівному: бути чи не бути?
СOVID-19 у Рівному: за добу одужало більше людей, ніж захворіло
9 рівнян, у яких діагностували СOVID-19, померли за вихідні
У Рівному вбили пенсіонера. У квартирі знайшли закривавлені ножиці (ФОТО/ВІДЕО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415