Рівненські школярі ризикують залишитись без нових підручників

Зокрема учні 1, 5 та 10 класів

Освітня реформа, яку запроваджують в Україні цьогоріч, передбачає зміни у навчальній програмі. У зв’язку з цим учні перших, п’ятих та десятих класів до 1 вересня повинні отримати нові підручники. Однак, нині з цим є проблеми.

Як розповів нам начальник управління освіти та науки Рівненщини Григорій Таргонський, процес поставки посібників для 5 класу уже розпочався. Наступними повинні доставити навчальні книги для першокласників.

А от підручники для 10 класу друкуватимуть пізніше – впродовж фінансового року. Очевидно, у держави не вистачає потужностей для друку такої кількості літератури до початку навчального року, - зазначив Таргонський.

Він зазначив, що так як у програмі немає ніяких кардинальних змін, школярі можуть почати навчання за підручниками старого зразка. У бібліотечних фондах області таких посібників достатньо.

А от щодо забезпеченості посібниками учнів 1 та 5 класів, то в управлінні сподіваються, що їх доставлять вчасно.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень