Рівненські школярі ризикують залишитись без нових підручників

Зокрема учні 1, 5 та 10 класів

Освітня реформа, яку запроваджують в Україні цьогоріч, передбачає зміни у навчальній програмі. У зв’язку з цим учні перших, п’ятих та десятих класів до 1 вересня повинні отримати нові підручники. Однак, нині з цим є проблеми.

Як розповів нам начальник управління освіти та науки Рівненщини Григорій Таргонський, процес поставки посібників для 5 класу уже розпочався. Наступними повинні доставити навчальні книги для першокласників.

А от підручники для 10 класу друкуватимуть пізніше – впродовж фінансового року. Очевидно, у держави не вистачає потужностей для друку такої кількості літератури до початку навчального року, - зазначив Таргонський.

Він зазначив, що так як у програмі немає ніяких кардинальних змін, школярі можуть почати навчання за підручниками старого зразка. У бібліотечних фондах області таких посібників достатньо.

А от щодо забезпеченості посібниками учнів 1 та 5 класів, то в управлінні сподіваються, що їх доставлять вчасно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень