Рівненські школярі ризикують залишитись без нових підручників

Зокрема учні 1, 5 та 10 класів

Освітня реформа, яку запроваджують в Україні цьогоріч, передбачає зміни у навчальній програмі. У зв’язку з цим учні перших, п’ятих та десятих класів до 1 вересня повинні отримати нові підручники. Однак, нині з цим є проблеми.

Як розповів нам начальник управління освіти та науки Рівненщини Григорій Таргонський, процес поставки посібників для 5 класу уже розпочався. Наступними повинні доставити навчальні книги для першокласників.

А от підручники для 10 класу друкуватимуть пізніше – впродовж фінансового року. Очевидно, у держави не вистачає потужностей для друку такої кількості літератури до початку навчального року, - зазначив Таргонський.

Він зазначив, що так як у програмі немає ніяких кардинальних змін, школярі можуть почати навчання за підручниками старого зразка. У бібліотечних фондах області таких посібників достатньо.

А от щодо забезпеченості посібниками учнів 1 та 5 класів, то в управлінні сподіваються, що їх доставлять вчасно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень