Рівненські шахісти закінчили гру, яка тривала 1,5 року

Це були заочні шахи

Закінчилася гра 19-го чемпіонату України з заочних шахів, яка тривала 1,5 року. Змагання проходили на ігровому сервері Міжнародної федерації.

Ще рік тому визначилися лідери турніру, серед яких і команда Рівненщини, яка змагалася з представниками Київської та Харківської областей, а також АР Крим.

Чемпіоном України стала команда Київської області, яка випередила гравців з Криму за додатковими показниками (обидві команди набрали однакову кількість очок).

Шахісти з Рівненщини закінчили змагання з бронзовими нагородами, відставши всього на одне очко.

Раніше «бронза» діставалася рівнянам у 16-му чемпіонаті, який проходив у 2003-2005 роках.  

Для довідки: заочні шахи – це різновид шахових змагань, у яких учасники перебувають на відстані один від одного, а процес передачі ходів здійснюється шляхом застосування технічних засобів зв'язку, таких як пошта, телеграф, телефон, Інтернет та ін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень