Рівненські плавці-ветерани успішно виступили на чемпіонаті України

Четверо рівнян взяли участь у чемпіонаті України з плавання в категорії «Мастерс». Змагалися спортсмени середнього та старшого віку, аматори та ветерани спорту.

Команда Рівненської області здобула 10 нагород:

Сергій Манько в категорії 30-34 роки виборов «золото» на дистанціях 100 та 200 метрів, а також став другим на 50-метрівці брасом. Олександр Лустюк, в категорії 35-39 років, переміг на дистанціях 50 та 200 метрів, а на 100-метрівці брасом фінішував третім. Іван Давидюк, в категорії 60-64 роки, тричі ставав бронзовим призером на дистанціях 100, 200 та 400 метрів вільним стилем. Крім того, в естафеті 4х50 вільним стилем команда рівнян у складі Віктора Шилюка, Івана Давидюка, Сергія Манька та Олександра Лустюка здобула третє місце.

Чемпіонат України з плавання відбувся у Харкові.