ON-LINE

Рівненські патрульні суміщають патрулювання з роботою Санти (ФОТО)

неділя, 31 грудня 2017
Останні кілька тижнів

Відверті зізнання від поліції Рівного можна прочитати у соціальних мережах. І оцінити їх:

Хтось накопичував цього року статки, хтось примножував емоції, хтось добрі діла, а ми складали список людей, які частенько потрапляли в складні життєві ситуації, бо хоч ми і завершили виклик і виконали завдання на планшеті, але наше серце залишалось неспокійним...

Бабуся, якій ми купили ліки і оформили належним чином втрачені документи, родина, який ми привезли мінімальний набір продуктів і відремонтували ноутбук та комп'ютер, першокласник, якому ми купили портфель і все що в нього потрібно було покласти, — довгий довгий список друзів патрульних поліцейських наповнювався цілий рік. І от ми вирішили подарувати трішки приємних емоцій усім тим, хто їх так потребує.

Вже кілька тижнів, як рівненські патрульні суміщають патрулювання з роботою Санти. За цей час вони уже відвідали десятки сімей, бачили сльози, радість, розгубленість, надію та багато інших емоцій, які насправді нелегко описати.

Зворушені люди, але й не менш зворушені й патрульні в таких ситуаціях... Тому що справжні, щирі та відверті. Тому що проживають кожну ситуацію "від і до". Тому що все, що ми робимо, йде від серця. Тому неодмінно знаходить своїх адресатів кожне слово підтримки поліцейських, кожен їх співчутливий погляд, кожен потиск руки і фраза "Все буде добре" звучить таки переконливо.

Про деякі історії пізніше розповімо Вам детальніше. А поки — вірте в Диво, вірте в Добро, вірте в Себе.

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
  • Знайдено гаманець

    Знайдено гаманець з картками та студентським квитком на прізвище Андрійчук...
  • Загублено посвідчення водія

    В районі Дикого загублено посвідчення водія на прізвище Степанов Дмитро. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного