Рівненські патрульні суміщають патрулювання з роботою Санти (ФОТО)

Останні кілька тижнів

Відверті зізнання від поліції Рівного можна прочитати у соціальних мережах. І оцінити їх:

Хтось накопичував цього року статки, хтось примножував емоції, хтось добрі діла, а ми складали список людей, які частенько потрапляли в складні життєві ситуації, бо хоч ми і завершили виклик і виконали завдання на планшеті, але наше серце залишалось неспокійним...

Бабуся, якій ми купили ліки і оформили належним чином втрачені документи, родина, який ми привезли мінімальний набір продуктів і відремонтували ноутбук та комп'ютер, першокласник, якому ми купили портфель і все що в нього потрібно було покласти, — довгий довгий список друзів патрульних поліцейських наповнювався цілий рік. І от ми вирішили подарувати трішки приємних емоцій усім тим, хто їх так потребує.

Вже кілька тижнів, як рівненські патрульні суміщають патрулювання з роботою Санти. За цей час вони уже відвідали десятки сімей, бачили сльози, радість, розгубленість, надію та багато інших емоцій, які насправді нелегко описати.

Зворушені люди, але й не менш зворушені й патрульні в таких ситуаціях... Тому що справжні, щирі та відверті. Тому що проживають кожну ситуацію "від і до". Тому що все, що ми робимо, йде від серця. Тому неодмінно знаходить своїх адресатів кожне слово підтримки поліцейських, кожен їх співчутливий погляд, кожен потиск руки і фраза "Все буде добре" звучить таки переконливо.

Про деякі історії пізніше розповімо Вам детальніше. А поки — вірте в Диво, вірте в Добро, вірте в Себе.

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень