Рівненські надзвичайники отримали допомогу від польських колег

Для передачі спорядження делегація із Радомщанського повіту республіки Польща прибула у Рівне

Напередодні рівненські надзвичайники отримали обладнання від польських колег. Делегація із Радомщанського повіту республіки Польща для вручення медичного та аварійно-рятувального спорядження прибула до Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Вручення відбулося за участі віце-старости повіту Роберта Закжевського та керівництва Служби порятунку Рівненщини, розповідає представник прес-служби управління Микола Прокопчук:

 

Серед переданого обладнання, зокрема, пожежна каски та бойовий одяг рятувальника, бензоріз та аптечки з ліками для надання долікарської допомоги. Начальник ГУ ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук щиро подякував польській делегації за допомогу та запевнив, що нове обладнання вже сьогодні буде передано безпосередньо в рятувальні підрозділи міста Рівного для покращення виконання співробітниками ДСНС завдань за призначенням.

Рівненські надзвичайники вже багато років тісно співпрацюють з польськими колегами. В рамках співпраці вони обмінюються передовим досвідом у сфері реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації масштабних пожеж. Крім того, вогнеборці Республіки Польща вже неодноразово надавали для наших підрозділів сучасне обладнання європейського зразку. Нагадаємо, наприкінці липня Дубенська пожежно-рятувальна частина поповнилася пожежним автомобілем «Volvo» та сучасним аварійно-рятувальним обладнанням.

Гості з Польщі кажуть, що їм надзвичайно приємно співпрацювати з рівненськими вогнеборцями і запевнили, що це не остання їхня допомога.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень