Рівненські гімнастки здобули більше сотні нагород у Львові

Рівненські гімнастки СК «Золота осінь» взяли участь у традиційному турнірі «Динаміка-2018», який відбувся у Львові.

У найпрестижнішій категорії «багатоборство» наші спортсменки вибороли 53 медалі. Окрім того, здобули нагороди й за видами спортивних снарядів. Всього дівчата привезли більше сотні медалей!

У Львові змагалися гімнастки з рівненського, костопільського та дубенського відділень клубу. Відзначилися на турнірі й нетішинські представниці СК «Золота осінь».

Найкраще виступили Маргарита Гундар, Вікторія Рубас, Софія Сторожук, Олександра Бабійчук, Дарина Горкун, Яна Бенчук, Єва Леміч, Ліза Петрук, Злата Форсюк, Юліана Васильчук, Анна Туйбова, Анна В'юн, Вероніка Тарасюк і Крістіна Звонцева.

Попереду дівчат чекають змагання чемпіонату Рівненщини (1 травня), турнір у Польщі (3 травня), змагання у Лондоні, де виступить Олександра Вихристюк , а також чемпіонат України у Луцьку (10-14 травня).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень