Рівненські чиновники власним прикладом спонукають до вакцинації (ФОТО)

Продовжують вакцинуватися залишками

Перший етап вакцинальної кампанії проти COVID-19 у Рівному триває.

Вчора, 3 березня, новоствореною мобільною бригадою Центру ПМСД "Ювілейний", яка напередодні пройшла спецнавчання для проведення імунопрофілактики проти коронавірусної інфекції, продовжили щеплювати медиків у лікарні першої хвилі надання медичної допомоги у Рівному.

Так, на базі Центральної міської лікарні напередодні провакцинували 30 осіб.

Окрім персоналу, залученого в наданні медичної допомоги хворим на COVID-19, щеплення отримали і заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук та начальник управління охорони здоров'я Рівненської міської ради Віктор Іськів.

Як зазначив останній:

Ці щеплення є досить важливими. Їх однозначно необхідно проводити усім, і тим, хто уже перехворів коронавірусною інфекцією. Вакцинація допоможе подолати пандемію. Адже остаточно побороти COVID-19 одними засобами індивідуального захисту неможливо.

Нагадаємо, що завдяки внесеним змінам до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, провести щеплення проти коронавірусу залишками вакцин, які передбачені для медиків, можна публічним та громадським діячам з метою популяризації вакцинальної кампанії.

Напередодні першими серед посадовців щепилися Сергій Подолін та Олена Гандзюк.

За словами Віктора Іськіва, один флакон з вакциною містить 10 доз препарату. Після відкриття флакона вакцину можна використати протягом 6 годин. Та, якщо після щеплення медиків у відкритому флаконі залишаються залишкові дози вакцини, то таку вакцину Міністерство охорони здоров'я дозволило використовувати для вакцинації охочих громадських та публічних діячів.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень