Рівненські аграрії підтримали попереджувальний страйк у столиці

Напередодні у столиці рівняни підтримали Всеукраїнський страйк аграріїв «Повернемо гроші селу – нагодуємо країну!»

На мітингу перед Верховною Радою виступили фермери, підприємці, представники молоді та старшого покоління. На в’їздах до обласних центрів також зібралися тисячі аграріїв із сільськогосподарською технікою, виставленою вздовж доріг. Люди тримали плакати з гаслами: «Ростуть податки – ростуть ціни», «Ні – зростанню цін!», «Задушать аграріїв – задихнеться вся країна!».

Представники Рівненської обласної організації Аграрної партії України та небайдужі мешканці області, які долучилися до мітингу в столиці, переконані, що влада повинна нарешті почути голос народу і конкретними діями прислухатися до голосу селян. Ті ж аграрії, які не поїхали до Києва, виявили свою солідарність з мітингувальниками страйком на Рівненщині. Неподалік Дубна, на трасі, сотні людей вивели сільськогосподарську техніку і показали тим самим, що готові відстоювати свої права. 

Ми підтримуємо Всеукраїнський попереджувальний страйк проти свавілля влади. Адже те, що зараз влада намагається зробити для агровиробників, призведе до того, що ціни на продукти зростуть на 40-50%. Сьогодні на страйк вийшли не тільки ті, хто захищають свій бізнес, а й усі ті, кому не байдужі такі дії влади. Тут присутні ті, хто готовий вийти на захист села та України,  - зазначив голова Рівненської обласної організації Аграрної партії України Юрій Супрунюк.

   

Серед вимог страйкарів – відновлення системи оподаткування аграріїв, яка діяла до 2015 року; ухвалення законопроекту 3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, у тому числі сільгоспвиробників» до кінця 2016 року; продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до того часу, поки не буде розроблено всього комплексу законодавчих актів, необхідних для завершення земельної реформи.

В резолюції, яку ухвалили під час страйку, яку передали Голові Верховної Ради і надіслали Президенту України та Прем’єр-міністру України, аграрії переконують, що зубожіння українців і зростання цін на харчі можна зупинити за умови відновлення системи оподаткування аграрного сектору, що діяла до 1 січня 2015 року. 

Нинішні податки знищують виробництво, тому влада змушена урізати бюджет. Ми стоїмо перед ВРУ і у всіх обласних центрах не за те, щоб добре жилося аграріям. А за кожного українця. Щоб він міг нормально харчуватися, отримувати медичні послуги й освіту. Якщо нас не почують, переведення аграріїв на загальну систему оподаткування з 2017 року призведе до різкого зростання цін – на 40-50%. Зараз за рік Україна втрачає 200 тисяч людей через високу смертність. Не змінимо політику – люди будуть вимирати ще швидше, - підсумував голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень