Рівненські плавці привезли 30 медалей з Чемпіонату України

Напередодні у Дніпрі звершився зимовий чемпіонат з плавання серед молоді та юніорів

Рівненські плавці завоювали 30 медалей на чемпіонаті України серед молоді та юніорів у Дніпрі.

Збірна команда Рівненської області серед юніорів у підсумку здобула 24 нагороди (9 золотих, 8 срібних, 7 бронзових) і посіла 2 загальнокомандне місце серед 24-х областей України та м. Київ.

Рівненську область на чемпіонаті України з плавання представляли спортсмени зі спортивних шкіл м. Рівного (СДЮСШОР 2 і ДЮСШ 3) та м. Березне (КДЮСШ Березне).

Переможцями та призерами у складі збірної команди Рівненської області серед юніорів стали: