Рівненська вузькоколійка знову запрацює

У цьому переконують чиновники ОДА

Рівненська вузькоколійка Антонівка-Зарічне вже з дня на день відновить свою роботу. Про такі результати своїх перемовин з керівництвом «Укрзалізниці» повідомив начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра:

 

Спілкувався з керівником філії «Укрзалізниці». Він повідомив, що роботи (в п‘ятницю) з відновлення електропостачання, кабеля, йшли. Там ще залишилось зробити 1 км. Він пообіцяв, що цього тижня «кукушка» точно поїде.

Нагадаємо, рух вузькоколійкою було припинено 4 лютого. Причиною цього стало викрадення невідомими особами дротів повітряної лінії зв’язку загальною протяжність близько 5 км. Чиновники від обласного управління культури та туризму висловили побоювання, що найдовша в Європі вузькоколійка може вже не відновити свою роботуоскільки «Укрзалізниця» не раз скаржилася на збитковість цього маршруту.

Ми ж нагадаємо, що довжина залізниці – 106 кілометрів, це не лише туристичний, а й важливий транспортний об‘єкт, яким активно користується місцеве населення. До слова, максимальна вартість проїзду «кукушкою» становила 16 гривень.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень