Рівненська студентка виборола перемогу на Всеукраїнському конкурсі

Кращою серед кращих стала ІІІ-курсниця РДГУ

Вікторія Зиль здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія», який проходив 11-12 квітня в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка, що у Кропивницькому. За свої досягнення дівчина отримала диплом III ступеня.

Науковий керівник Вікторії – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії РДГУ Роман Михальчук, розповів нам більше:

 

Загалом на конкурс подали 106 студентських наукових робіт з яких лише 30 було допущено до участі в підсумковій науково-практичній конференції 11-12 квітня, де студентка й потрапила в число переможців.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень