Рівненська поліція прокоментувала затримання озброєних злочинців (ФОТО)

Сьогодні у Рівному на вулиці 16-го Липня поліцейські зупинили автомобіль, у якому виявили більше 10-ти одиниць зброї та боєприпасів до неї.  На місці події начальник Рівненського відділу поліції Василь Зелінський повідомив:

Із першого листопада розпочалися відпрацювання на всій території Рівненщини, зокрема і в обласному центрі щодо профілактики вуличної злочинності, нелегального обігу зброї та інших злочинів. Сьогодні до поліції повідомив невідомий, що на вулиці 16 Липня у Рівному поблизу одного з кафе перебувають громадяни на легковому автомобілі, які мають при собі зброю.

Зі слів керівника міської поліції, правоохоронці вжили заходи для локалізації зловмисників та подальшої перевірки зброї. Зараз слідчо-оперативна група проводить огляд та вилучення, орієнтовно в автомобілі більше десятка одиниць зброї, серед яких і рушниці. Затримані будуть давати покази в межах розслідування кримінального провадження.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень