Рівненська єпархія УПЦ: «До зневоднення джерела Святої Анни можуть бути причетні львів'яни»

В офіційному повідомленні представники єпархії запевняють, що джерело Святої Анни, розташоване у селі Онишківці Дубенського району, не пересохло.

Втім, рівень води у ньому - занизький для того, щоб вона природним шляхом потрапляла у купіль, в яку, зазвичай, занурюються паломники.

Причиною цьому, вочевидь, є посушливе літо та різке зниження рівня ґрунтових вод, але аж ніяк не початок будівництва нового храму. Ця проблема є насущною не тільки для обителі. Як повідомляють місцеві жителі, у сільських колодязях немає води ще з весни. 

Також можливою причиною зникнення води церковники називають будівництво кількох свердловин у сусідній Львівській області для постачання води до Львова. Мовляв, саме після цього вода почала зникати на Дубенщині, зокрема, рівень води у ставках подекуди впав на 1.5 – 2 метри.

А ось щоб встановити точну причину падіння рівня води, говориться у повідомленні, Рівненська єпархія звернулася до Рівненського обласного управління водних ресурсів та природокористування та Рівненської екоінспекції.

Ігуменя Михаїла (Заяць), настоятелька Свято-Миколаївського жіночого монастиря, наголосила:

 «говорити, що пересохло саме джерело – не доводиться. Вода у колодязях безпосередньо  над джерелом є. Усі, хто приїздить на скит святої праведної Анни, можуть безперешкодно напитися святої води та набрати її з собою у необмеженій кількості».

Між тим, користувачі соцмереж і депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця у тому числі повідомляли, що у джерелі Святої Анни вода зникла. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень