Рівненська єпархія УПЦ: «До зневоднення джерела Святої Анни можуть бути причетні львів'яни»

В офіційному повідомленні представники єпархії запевняють, що джерело Святої Анни, розташоване у селі Онишківці Дубенського району, не пересохло.

Втім, рівень води у ньому - занизький для того, щоб вона природним шляхом потрапляла у купіль, в яку, зазвичай, занурюються паломники.

Причиною цьому, вочевидь, є посушливе літо та різке зниження рівня ґрунтових вод, але аж ніяк не початок будівництва нового храму. Ця проблема є насущною не тільки для обителі. Як повідомляють місцеві жителі, у сільських колодязях немає води ще з весни. 

Також можливою причиною зникнення води церковники називають будівництво кількох свердловин у сусідній Львівській області для постачання води до Львова. Мовляв, саме після цього вода почала зникати на Дубенщині, зокрема, рівень води у ставках подекуди впав на 1.5 – 2 метри.

А ось щоб встановити точну причину падіння рівня води, говориться у повідомленні, Рівненська єпархія звернулася до Рівненського обласного управління водних ресурсів та природокористування та Рівненської екоінспекції.

Ігуменя Михаїла (Заяць), настоятелька Свято-Миколаївського жіночого монастиря, наголосила:

 «говорити, що пересохло саме джерело – не доводиться. Вода у колодязях безпосередньо  над джерелом є. Усі, хто приїздить на скит святої праведної Анни, можуть безперешкодно напитися святої води та набрати її з собою у необмеженій кількості».

Між тим, користувачі соцмереж і депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця у тому числі повідомляли, що у джерелі Святої Анни вода зникла. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень