![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
В офіційному повідомленні представники єпархії запевняють, що джерело Святої Анни, розташоване у селі Онишківці Дубенського району, не пересохло.
Втім, рівень води у ньому - занизький для того, щоб вона природним шляхом потрапляла у купіль, в яку, зазвичай, занурюються паломники.
Причиною цьому, вочевидь, є посушливе літо та різке зниження рівня ґрунтових вод, але аж ніяк не початок будівництва нового храму. Ця проблема є насущною не тільки для обителі. Як повідомляють місцеві жителі, у сільських колодязях немає води ще з весни.
Також можливою причиною зникнення води церковники називають будівництво кількох свердловин у сусідній Львівській області для постачання води до Львова. Мовляв, саме після цього вода почала зникати на Дубенщині, зокрема, рівень води у ставках подекуди впав на 1.5 – 2 метри.
А ось щоб встановити точну причину падіння рівня води, говориться у повідомленні, Рівненська єпархія звернулася до Рівненського обласного управління водних ресурсів та природокористування та Рівненської екоінспекції.
Ігуменя Михаїла (Заяць), настоятелька Свято-Миколаївського жіночого монастиря, наголосила:
«говорити, що пересохло саме джерело – не доводиться. Вода у колодязях безпосередньо над джерелом є. Усі, хто приїздить на скит святої праведної Анни, можуть безперешкодно напитися святої води та набрати її з собою у необмеженій кількості».
Між тим, користувачі соцмереж і депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця у тому числі повідомляли, що у джерелі Святої Анни вода зникла.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК