Рівненщина визначилася зі шкільними канікулами

Школярі відпочиватимуть не одночасно і не всі

Як уже повідомляло Радіо Трек, в обласному центрі осінніх канікул не буде. Тиждень перепочинку матимуть лише учні перших класів від 26 жовтня. Роз'яснення щодо ситуації в області надійшло з обласного управління освіти і науки. Так, зовсім осінніх канікул не матимуть ще й школярі Гощанського району. 

Осінні канікули у більшості районах стартуватимуть наприкінці жовтня, а у Радивилівському районі – з 2 листопада. Там діти відпочиватимуть найдовше – два тижні.

Очевидно, що такі зміни у школах пояснюють економією енергоресурсів. Нині кожен навчальний заклад може самостійно визначати час, коли починати канікули. Проте, об’єднані зимові канікули в жодному разі не будуть коротшими  - вони триватимуть три тижні у січні. Усього протягом навчального року передбачено 30 днів канікул», - зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА  Григорій Таргонський.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень