![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Стратегія забезпечення сталої відповіді на епідемію туберкульозу буде нарешті виконана
Хворим на туберкульоз на Рівненщині допомагатимуть соціальні працівники. Вони почнуть працювати уже наступного місяця. Громадська організація «Мережа 100 відсотків життя-Рівне» та протитуберкульозний диспансер дійшли згоди у надані соціального супроводу хворим, які перебувають на амбулаторному лікуванні. Ось що зокрема розповів заступник очільника ГО «Мережа 100% життя Рівне» Євген Бобрикін:
Ми домовилися про те, що 1 грудня, приблизно через півтора тижні і питання з соціальними працівниками буде закрита, тобто вони будуть введені в штат. Іншими словами, стратегія по боротьбі з епідемією туберкульозу, національна і обласна буде виконана.
Саме завдяки тісній співпраці між соціальним працівником та лікарем і медичною сестрою значним чином підвищується рівень якості наданої медичної допомоги та покращується результат її надання. Соціальний працівник, працюючи в тандемі з лікарем, значно підвищує прихильність пацієнтів до лікування, що є ефективним компонентом протидії епідемії.
Те що соціальні працівники уже в грудні почнуть відвідувати хворих підтвердив і начмед тубдиспансера Микола Ординський. Він зауважив, що Рівненщина має одні з найкращих показників по лікуванню хворих на туберкульоз.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
СРСР у головах, або Навіщо у Рівному вказують час у талоні до лікаря, якщо за ним не приймають
Десятки кращих хірургів України розглядатимуть у Рівному «нестандартні ситуаціЇ»
Сестра загиблого в АТО з Рівненщини поскаржилася на хамство медика
Смертельна небезпека: продукти з північних районів області перевірили на вміст радіонуклідів
Онкохворих приймати без черг просять рівняни. Як реагує медичне керівництво?
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК