ON-LINE

Рівненщина співпрацюватиме з Білоруссю (ФОТО)

п'ятниця, 26 жовтня 2018
У сфері сільського господарства, медицини і туризму

Сьогодні у місті Гомель Республіки Білорусь голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підписав угоду про міжрегіональне співробітництво з керівником Брестського облвиконкому Анатолієм Лисом.

Документ визначає спільну майбутню співпрацю у галузях економіки, сільського господарства, культури, освіти, туризму та медицини.

Угода спрямована на реалізацію проектів з розвитку сільських територій, спільну організацію виставок і ярмарків підприємств обох регіонів, а також налагодження прямих контактів між театрами, музеями, творчими колективами областей.

 

Також передбачена підтримка діяльності, що спрямована на охорону навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки.

Нагадаємо, 24-25 жовтня делегація з Рівненщини взяла участь у Першому Форумі регіонів України та Білорусі. Захід передбачав презентацію експортних можливостей регіонів України та розвитку коопераційних зв’язків на міжрегіональному рівні.

Напередодні відбулась масштабна виставка продукції українських та білоруських підприємств і організацій, на якій Рівненщина успішно презентувала свої можливості.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного