Рівненщина співпрацюватиме з Білоруссю (ФОТО)

У сфері сільського господарства, медицини і туризму

Сьогодні у місті Гомель Республіки Білорусь голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підписав угоду про міжрегіональне співробітництво з керівником Брестського облвиконкому Анатолієм Лисом.

Документ визначає спільну майбутню співпрацю у галузях економіки, сільського господарства, культури, освіти, туризму та медицини.

Угода спрямована на реалізацію проектів з розвитку сільських територій, спільну організацію виставок і ярмарків підприємств обох регіонів, а також налагодження прямих контактів між театрами, музеями, творчими колективами областей.

 

Також передбачена підтримка діяльності, що спрямована на охорону навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки.

Нагадаємо, 24-25 жовтня делегація з Рівненщини взяла участь у Першому Форумі регіонів України та Білорусі. Захід передбачав презентацію експортних можливостей регіонів України та розвитку коопераційних зв’язків на міжрегіональному рівні.

Напередодні відбулась масштабна виставка продукції українських та білоруських підприємств і організацій, на якій Рівненщина успішно презентувала свої можливості.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень