Рівненщина потрапила під державний експеримент з фінансування будівництва та ремонту доріг

Передбачається, що на ці цілі буде єдине джерело фінансування

Рівненщина цьогоріч потрапила під державний експеримент щодо розподілу фінансування ремонту та будівництва доріг.

Він полягає у тому, що на дорожню інфраструктуру визначили єдине джерело фінансування – перевиконання планових надходжень митниці. Торік такий експеримент держава провела у Волинській, Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Цього року фінансувати дороги з митних зборів вирішили спробувати на території всієї держави. Утім, скільки це грошей – поки невідомо, говорить керівник обласного департаменту фінансів Лідія Біляк:

 

- В буде єдине джерело коштів на дороги – це перевиконання надходжень митних зборів. Держава цей експеримент на 2017 рік застосовує до всіх областей України. Скажімо, якщо би під той експеримент  наша область підпала торік, то ми мали б близько 300 мільйонів на будівництво і ремонт доріг. Поки що індикативних показників по митних зборах немає.

 

Тобто обсяг фінансування на ремонт доріг буде відомий лише за результатами перевиконання надходжень митниці.  Крім того, зі слів заступника голови ОДА Юрія Приварського, Кабмін досі не затвердив методику експериментального фінансування, тобто порядок розподілу коштів. Разом з тим, у дорожньому фонді області навіть є залишок з минулих років – майже 69 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень