Рівненщина отримає гроші «від ЄС»

Спершу їх отримав держбюджет

Рівненщина здобула дві перемоги в конкурсі відбору проєктів, які можуть реалізовуватися коштом держбюджету, отриманих від Євросоюзу.

Серед переможців – проєкт Рівненської Агенції регіонального розвитку «Розвиток людського капіталу в агро-органічному секторі економіки».

 

Його загальний бюджет – майже 5 млн грн, а також проєкт Козинської територіальної громади «Розвиток підприємств у сфері сироваріння в громадах Рівненської та Волинської областей», який має загальний бюджет - 23,4 млн грн.

Таким чином, це дасть можливість додатково залучити в область 28,3 млн грн на регіональний розвиток.

Крім того, Рівненська Агенція регіонального розвитку є одним із партнерів проєкту «Мережа індустріальних парків «Західний індустріальний кластер», який розробляють у Житомирі за програмою «Ефективне управління регіональним розвитком». Цей проєкт також отримає бюджетне фінансування. Загальна вартість проєкту - 12 млн грн.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
 
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень