«Бізнес по-українськи»: як потрапити у закриту для туристів Європу (ВІДЕО)

Платний і доволі небезпечний спосіб пропонує низка українських ділків

В Україні під час карантину почав процвітати «туристичний ринок», який пропонує оформляти різні документи для відвідин Європи усіма охочими. Головне, аби вистачило коштів.

Більшість європейських країн поки що закриті для туристів, однак в інтернеті повно оголошень від посередників, які за гроші оформляють усі необхідні документи для в'їзду.

Зокрема, у шенгенську зону українці можуть потрапити лише маючи посвідку на постійне проживання, робочу чи студентську візу.

Проте виявилося, що за наявності потрібної суми, такі документи можна оформити буквально за кілька днів, повідомляють журналісти програми «Гроші».

До прикладу, менеджерка однієї з українських фірм Олена готова оформити необхідні документи всього за 4 тис. грн.

Водночас є і більш економні пропозиції – все залежить від країни, умов відвідування, тривалості, а ще - від терміновості замовлення.

 

Так, термінове запрошення у країни ЄС, яке оформляють за 2-3 дні, коштує в середньому до 3 тис. грн.

Більше про «бізнес по-українськи» дивіться у сюжеті програми «Гроші»:

Додамо, що експерти не рекомендують користуватися подібними пропозиціями, адже ніяких гарантій від виконавців ви не отримаєте. А от депортацію та 5-річну заборону на в’їзд у певну країну – дуже ймовірно.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень