Як підкорити Говерлу, не встаючи з дивану

Віртуальний тур на найвищу точку України стане доступний незабаром

Фахівці оцифровують і  знімають підйом на Говерлу для віртуальної версії популярного маршруту.

За кілька тижнів найвищу вершину українських Карпат - Говерлу - можна буде підкорити, навіть не встаючи з дивана, повідомляє УНІАН.

Місцева влада Ворохти запросила фахівців відзняти та оцифрувати найпопулярніший маршрут у Карпатах.

Спочатку ми хочемо побачити цей віртуальний продукт. Ми хочемо його популяризувати в Google та інших мережах. І звичайно будемо планувати створення інших віртуальних маршрутів, аби максимально показати привабливість нашого регіону, – розповідає заступник селищного голови Ворохти Юрій Галик

На меті не лише допомогти підкорити Говерлу для тих, хто не може з якихось причин сам відвідати ці місця, а й підказати у плануванні туристам мандрівки, де можна набрати води чи розмістити намет на ночівлю.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень