Рівненщина - у трійці лідерів за темпами зростання промислового виробництва

Серед регіонів України

Про це стало відомо вчора під час колегії облдержадміністрації, на якій підсумували роботу галузей господарського комплексу Рівненщини за 2019 рік та проаналізували виконання місцевих бюджетів.

За підсумками 2019 року Рівненщина зайняла 3 місце серед регіонів України за темпами приросту обсягів промислової продукції.

Зокрема, лідерами в цьому є

хімічна галузь, машинобудування, постачання енергоносіїв, виробництво будматеріалів та скловиробів. Загальний приріст становить майже 6 %.

В сільському господарстві загальний приріст виробництва сягнув майже 2%.

Найбільше - завдяки рекордному врожаю зернових. Тут приріст сягнув майже 18%, адже Рівненщина отримала рекордний врожай цих культур - 1,5 млн. тон.

Крім того, у розвиток сільського господарства області упродовж 2019 року було вкладено 551,2 млн. грн. інвестиційних коштів.

Повідомляє Рівненська ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень