Рівненщина - у трійці лідерів за темпами зростання промислового виробництва

Серед регіонів України

Про це стало відомо вчора під час колегії облдержадміністрації, на якій підсумували роботу галузей господарського комплексу Рівненщини за 2019 рік та проаналізували виконання місцевих бюджетів.

За підсумками 2019 року Рівненщина зайняла 3 місце серед регіонів України за темпами приросту обсягів промислової продукції.

Зокрема, лідерами в цьому є

хімічна галузь, машинобудування, постачання енергоносіїв, виробництво будматеріалів та скловиробів. Загальний приріст становить майже 6 %.

В сільському господарстві загальний приріст виробництва сягнув майже 2%.

Найбільше - завдяки рекордному врожаю зернових. Тут приріст сягнув майже 18%, адже Рівненщина отримала рекордний врожай цих культур - 1,5 млн. тон.

Крім того, у розвиток сільського господарства області упродовж 2019 року було вкладено 551,2 млн. грн. інвестиційних коштів.

Повідомляє Рівненська ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень