Рівненщина – третя в Україні за захворюваністю на кір

В області вже зареєстрували перший смертельний випадок

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, з 28 грудня  по 11 січня на теренах країни на кір захворіли уже понад п’ять тисяч людей – дві тисячі дорослих та три тисячі дітей.

Найвищі показники захворюваності зареєстрували у Львівській (930 випадків), Вінницькій (524 випадки) та Рівненській областях (513 випадків).

Спеціалісти наголошують, що найчастіше хворіють діти, які вчасно не отримали другу дозу вакцини. Ризик підчепити інфекцію збільшується і через спільне перебування дітей у школах та дитсадках.

Нагадаємо, минулого тижня від ускладнень кору помер 49-річний житель Рівненщини, який не мав жодного щеплення проти кору. Це був уже другий летальний випадок з початку року.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень