Рівненщина не має коштів на тероборону. Облрада б’є на сполох

І готує відповідне звернення до керівництва держави

Через брак коштів на територіальну оборону Рівненська обласна рада звертатиметься до керівництва країни. Розгляд відповідного звернення в облраді ініціює депутатська фракція «Європейська Солідарність». Про це повідомив голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Місцеві бюджети не здатні самостійно забезпечити видатки на територіальну оборону та підготовку національного спротиву,  зазначено у зверненні. Натомість центральні органи влади самоусунулися від виконання закону «Про основи національного спротиву», як в організаційному, так і в фінансовому забезпеченні.

Оскільки коштів на відповідні програми немає, реалізація згаданого закону у частині створення системи територіальної оборони може бути повністю провалена, вважають ініціатори звернення.

-  Без перебільшень, бездіяльність центральних органів влади в нинішніх умовах є саботажем. Тому вважаємо, що Державний бюджет України на 2022 рік потрібно негайно переглянути та передбачити кошти на  виконання закону «Про основи національного спротиву», - зазначив Сергій Кондрачук.

Звернення розглянуть на найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться 25 лютого.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень