Рівнегаз має новий контакт-центр

Цього місяця у ПАТ «Рівнегаз» запрацював багатоканальний телефоний номер 461-104

Сучасний програмно-апаратний комплекс дозволяє операторам Центру працювати одразу з декількома вхідними дзвінками. Тож відтепер у Центрі можуть максимально швидко надати необхідну для споживача інформацію, проконсультувати, допомогти у вирішенні його проблеми. 

Номер 461-104 працює щодня з 8:00 до 20:00. Крім того, у контакт-центр можна написати листа [email protected] В телефонному режимі можна повідомити фактичні показання лічильника, проконсультуватися щодо тарифів, поставити запитання про порядок оплати за надані послуги, дізнатись стан свого особового рахунку, залишити заявку оператору на виклик майстра, контролера та отримати консультації з питань пільг, субсидій, переоформлення документів, ремонту обладнання і багато іншого. Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів безкоштовні, дзвінки з мобільного тарифікуються оператором зв'язку. Клієнтам, які телефонують із районів, необхідно набирати код області (0362) 461-104.

Контактний центр 15-84, який обслуговує споживачів м.Рівне та Рівненського району, працюватиме паралельно із новоствореним багатоканальним центром.

 

 

Теги: Рівнегаз
Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень