«Рівнегаз» відкрив освітній центр для галузевих спеціалістів

Для підвищення майстерності та перепідготовки

Днями «Рівнегаз» відкрив власний Центр навчання. У новому Освітньому просторі облаштовані теоретичний і практичний класи та клас віртуальної реальності. Тут проводитимуть адаптаційне навчання для нових співробітників та професійну перепідготовку.

-  Газова галузь потребує вузьких спеціалістів. Ідея розбудови власних навчальних центрів зародилася у Львівській бізнес-школі. Ми дбаємо про розвиток якісної освіти на підприємствах, адже наші працівники, щоб мати відповідну компетенцію і спеціалізацію, навчаються  постійно.

 

Відкриття Освітнього простору – це своєрідний старт, який дає компанія кожному газовику для навчання і кар’єрного зростання», - зазначив директор з персоналу РГК Костянтин Єрофтєєв.

Проводити навчання для працівників технічних спеціальностей компанії будуть сім сертифікованих тренерів. Практичний клас оснащено зразками сучасного обладнання виробництва RGC Production. Тут молоді спеціалісти зможуть відточувати свої навички у роботі з газовими приладами та газовим обладнанням власного виробництва та від провідних виробників світу.

- Найцінніше надбання компанії – наш внутрішній клієнт, працівник, фахівець, який у навчальному центрі отримає ряд практичних і теоретичних знань.

 

Цьогоріч заплановано перепідготовку для 700 працівників виробничих професій. Ми прагнемо залучати молодь, аби спеціалісти та випускники профтехучилищ та ВНЗ не їхали за кордон, а залишалися працювати в Україні – зазначив голова АТ «Рівнегаз» Павло Козюк.

У РГК Освітньому просторі планують також реалізовувати проєкти з профорієнтації та дуальної освіти спільно з навчальними закладами регіону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень