Увага, Рівне! Терміново потрібні донори, які мають I та III (мінус) групи крові

Ви можете врятувати життя людини

Ще вночі до станціії переливання крові, що у Рівному, надійшло повідомлення про кровотечу в пацієнтів з різних відділень медзакладів, в тому числі - кров негайно потрібна породіллі у пологовий будинок.

Аби заохотити рівнян бути донорами, рекрутер донорства Олена Засмоліна розказала, яку користь для організму має здача крові:

Донорство чудово впливає, бо оновлюється кров, відбувається тренування біокомпенсаторних можливостей організму, тобто неспецифічного стимулювання захисних сил організму.

 

І найголовніше – ми піклуємося про наших донорів і постійно контролюємо їх стан здоров’я.

Олена Засмоліна зазначила, що донори крові, плазми, тромбоцитів та інших компонентів крові потрібні постійно. 

До слова, близько 400 рівнян щомісяця рятують життя інших людей.

Всі охочі, хто може здати кров - звертайдеся у КЗ "Рівненська обласна станція переливання крові", не їжте жирної їжі та не вживайте алкоголь. За дві години до здачі крові не можна палити. А також бажано не їсти цитрусові.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень