Рівне прощається із загиблими на Сході земляками (ФОТО)

У центрі перекрито рух. Затори

У ці хвилини у центрі Рівного на Майдані Незалежності відбувається церемонія прощання із полеглими у зоні АТО Миколою Саюком та Сергієм Кочетовим.

Церемонія розпочалася на годину пізніше від запланованого, адже тіла полеглих бійців везли з Києва, де їх сьогодні теж проводжали в останню путь.

На Майдані Незалежності у ці хвилини дуже багато людей, які прийшли підтримати рідних загиблих та висловити свою повагу їх героїчному вчинку.

Після вшанування у Рівному тіла Героїв повезуть до них на батьківщину - на Березнівщину та Дубенщину, де вони будуть поховані.

На час прощання рух у центрі міста перекрито. Від перехрестя із вулицею Симона Петлюри відзначаються затори, гормадських і приватний транспорт здійснює об'їзд через вул Міцкевича та Симона Петлюри. 

Затори також відначають і на проспекті Миру.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень