Біля пам’ятного знаку Степану Бандері у Рівному відбулося віче (20 ФОТО)

Його ініціатором є Спілка учасників бойових дій «Українська військова організація»

Віче зібралося з нагоди Дня захисника України. Захід розпочався біля наріжного каменю на місці спорудження пам’ятника Степану Бандері, що на перехресті вулиць Чорновола та Бандери.

Під час дійства бійцям, які пройшли АТО, вручали нагороди. Прикметно, що нагороди вручали як нинішнім воякам, так і родичам тих вояків, які полягли на війні. Це були нагороди від Патріарха Філарета та нагороди від УВО за оборону рідної держави.

Присутні відзначили, що у цьому віче не брали участь представники влади як від міста, так і від області. 

Після закінчення віче піша хода, в якій беруть участь як військові, так і небайдужі рівняни, рушила до урочища Видумка, де пройшла урочиста молитва. Після цього військові планують відвідати кладовище «Нове», де поховані герої Небесної Сотні та воїни, що загинули в АТО. Їхню пам’ять вшанують молебнем та урочистими пострілами.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень