Рівне більше не буде «банерною столицею України»?

Адже так його прозивають через засилля вуличної реклами

На засіданні міськвиконкому вирішили з цим боротися, а для цього накласти мораторій на розміщення нової вуличної реклами. Причому спочатку цю заборону хотіли ввести на рік. Але міський голова Рівного Володимир Хомко запропонував цей термін збільшити:

Прошу встановити не на рік, а на три. Особисто прошу, щоб на три роки. І щоб до мене ніхто не підходив: ні знайомі, ні друзі, ні близькі. Якщо треба буде, щось станеться у місті – зменшимо це. Але зараз – на три роки.

Міського голову підтримали. А він пообіцяв функції з надання дозволів на розміщення реклами передати від управління житлово-комунального господарства до управління містобудування та архітектури. Також доручив начальнику міського управління житлово-комунального господарства Ярославу Сахнюку познімати у місті всю нелегальну рекламу, в тому числі на деревах, зупинках тощо. 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: реклама
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень